Замовити дзвінок
Онлайн консультант

Інформаційне обслуговування

Пошук житла - завжди складне завдання, що потребує чималих старань та витрат часу на аналіз пропозицій на ринку нерухомості. Знайти житло в оренду непросто часом навіть досвідченим орендарям. Враховуючи високий рівень попиту, не завжди вдається «зловити» той варіант, що впав в око. Чимала кількість людей не мають вільного часу для того, щоб регулярно моніторити нові пропозиції на ринку нерухомості та обдзвонювати власників житла для узгодження деталей. Найкраще рішення для ефективного пошуку якісного житла – послуги ріелтора.
Компанія Comfort Realty допоможе швидко підшукати житло за необхідними параметрами.

Співпраця з клієнтами ґрунтується на наступних етапах:

 • Скориставшись пошуковою формою на головній сторінці Ви обираєте потрібне Вам житло, зв’язуєтесь з представником нашої компанії уточнюючи деталі та побажання щодо квартири в оренду;
 • Ріелтор дає детальні відповіді на Ваші запитання, надає фахову консультацію та цінні поради щодо пошуку житла;
 • Враховуючи усі Ваші побажання, базу даних, що містить щоденно оновлювану інформацію про квартири в оренду, рекламу в ЗМІ та інші доступні засоби, фахівець займається пошуком варіантів, що відповідають Вашим критеріям, веде переговори з власником житла, домовляється та проводить для Вас презентацію квартир.
 • Покази житла фіксуються відповідними договорами, які підписує Агентство та Замовник, відповідно ріелтор зобов’язується показати стільки варіантів, скільки клієнту необхідно для вибору якісного житла.
 • Омріяна квартира обрана! Наш спеціаліст перевіряє наявність відповідних документів про власність на нерухомість, організовує та супроводжує проведення укладення договору оренди.
 • Ви оплачуєте одноразову комісію за послуги ріелтора.

Якщо у Вас є якісь запитання, без вагань телефонуйте у наш консультаційний центр, де Вам дадуть розгорнуті відповіді та пояснення.

В АН «Comfort Realty» працюють фахівці, що мають величезний практичний досвід на роботи та безперервно моніторять ситуацію на ринку нерухомості.
Якщо Ви бажаєте здати житло в оренду, то наші представники готові провести для Вас професійного рівня оцінку ринкової, інвестиційної, споживчої та страхової вартості будь-якого об'єкта нерухомості. Ви можете бути певні, що Ваш будинок, або об'єкт комерційної нерухомості або квартиру буде оцінено відповідно до всіх норм та стандартів максимально швидко, точно та кваліфіковано.

Як швидко здати нерухомість в оренду?

Компанія Comfort Realty допоможе швидко здати в оренду нерухомість, після заповнення заявки на сайті - до вказаного об'єкту виїжджає експерт з оцінки, в обов'язки якого входить:

 1. Визначення ринкової вартості об'єкта нерухомості.
 2. Оцінка ліквідності об'єкта.
 3. Узгодження з власником вартості об'єкта, виходячи з якої передбачаються терміни здачі в оренду об'єкта.
 4. Агентство починає рекламну кампанію по даному об'єкту.
 5. Організація переглядів об'єкта потенційними покупцями чи орендарями.
 6. Підготовка необхідних документів для укладання договору оренди.
 7. Юридичний супровід оформлення договору оренди.
 8. Інформаційно-консультаційне обслуговування.

Як швидко орендувати квартиру?

З допомогою компанії Comfort Realty питання пошуку житла буде вирішене в найкоротші терміни. Після отримання заявки на пошук житла:

 1. Наші ріелтори підбирають об'єкти відповідні Вашим вимогам.
 2. Запрошують Вас для знайомства з компанією та укладення договору про надання послуг.
 3. Узгоджують з Вами час презентацій запропонованих об'єктів.
 4. Здійснюють юридичний супровід угоди.
 5. Допомагають в оформленні договорів.
 6. Надають інформаційно-консультаційну допомогу.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок