Замовити дзвінок
Онлайн консультант

Оплата послуг

Онлайн-оплата

Політика конфіденційності та умови використання сайту на інформаційній сторінці

Одне з найважливіших питань, що хвилює клієнтів – вартість та оплата послуг. Компанія Comfort Realty розробила гнучку та максимально адаптовану до ринку нерухомості систему розрахунку, а також програми лояльності для клієнтів.

Оренда житла на тривалий термін

В разі надання послуг з пошуку нерухомості в довготривалу оренду вартість послуг компанії Comfort Realty оцінюється за наступною схемою:

 • 100% вартості оренди нерухомості за один місяць.
 • Послуги сплачуються цілком, однією сумою при підписанні договору найму.
 • Послуги не оплачуються, якщо договір найму не був укладений, а запропоновані варіанти оренди були відхилені.
 • Відтермінування оплати мають змогу отримати корпоративні та постійні клієнти при попередній домовленості та укладанні угоди про відтермінування оплати послуг.

Вартість надання послуг з оренди нерухомості на термін до двох місяців:

 • Знижка в розмірі 25% при оплаті місячної вартості оренди нерухомості.
 • Вартість послуг оплачується при підписанні договору оренди.
 • У випадку відмови від оренди пропонованих варіантів послуги надаються безкоштовно.

Вартість оплати послуг оренди тривалості до одного місяця:

 • Вартість послуг: знижка в розмірі 50% при оплаті місячної вартості оренди нерухомості.
 • Оплата за послуги проводиться при укладенні договору оренди.
 • Оплата послуг не проводиться, якщо жоден з варіантів оренди не був обраний клієнтом.

КУПІВЛЯ або ПРОДАЖ

Агенція нерухомості Comfort Realty за послуги при продажі чи купівлі нерухомості стягує оплату в розмірі 5% від вартості продажу.

Варіанти оплати:

 • Послуга оплачується цілком одноразово при укладанні договору купівлі-продажу.
 • Часткова оплата послуги проводиться при підписанні попередньої угоди та сплати завдатку з обов’язковою умовою повернення платежу при розірванні угоди без вини покупця.

Comfort Realty, як успішна та відповідальна компанія, пропонує клієнтам різноманітні додаткові бонуси при купівлі нерухомості – від можливостей відтермінування, розстрочки та знижок до післяпродажного сервісу, що обумовлюється договором «Про ексклюзивне обслуговування». Клієнтам, що укладають договір такого типу, пропонується знижка в межах від 15 до 25% в залежності від отриманого статусу за програмою лояльності. В окремих випадках розмір знижки може встановлюватись індивідуально.

БОНУСНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Компанія Comfort Realty дорожить кожним клієнтом та докладає максимум зусиль, щоб зробити співпрацю стабільною та постійною, а клієнти отримували максимально якісний сервіс. Як в знак подяки за довіру, для постійних, корпоративних та ексклюзивних клієнтів нами була розроблена Програма Лояльності, учасники якої мають нагоду отримати цілий ряд знижок та бонусів на послуги агенції нерухомості Comfort Realty.

Різновиди програми лояльності:

Ексклюзивний клієнт – починає діяти з моменту підписання договору про ексклюзивне обслуговування та дозволяє отримати знижку в розмірі 5% на послуги оплати агентству та спеціальні умови співпраці, передбачені договором.

Постіний клієнт - починає діяти при кожному наступному зверненні до Comfort Realty та надає клієнтам знижку в розмірі 10% від місячної вартості оренди об’єкта нерухомості.

Корпоративний клієнт – програма діє для представників та співробітників юридичних осіб, що уклали договір з агенцією нерухомості Comfort Realty про ексклюзивну корпоративну співпрацю. Цей договір гарантує індивідуальний підхід та загальну суму знижки в 15%, а також різноманітні спеціальні можливості в рамках договору.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок