Замовити дзвінок
Онлайн консультант

5 переваг оренди квартири в новобудові

Вибір квартири для оренди – завжди непросте завдання. Особливо, коли це стосується довгострокового житла. Є безліч варіантів і також  безліч шахраїв. Потрібно визначитися з розташуванням будинку, площею, поверхом, ремонтом, додатковими побажаннями.

І одне з перших питань – вибрати квартиру в новобудові або в старому будинку? На користь новобудов можна відзначити 5 основних переваг:

  1. Інфраструктура. Більшість сучасних новобудов так чи інакше прив'язані до цілих житлових комплексів. А це означає, що навколо точно є все необхідне: школи, садки, поліклініки, магазини, салони та різноманітні заклади. Зі старими ж будинками все не так однозначно. Тут ситуація залежить від конкретного району та конкретного розташування. Новобудови ж передбачають і більш сучасні дороги, зручні під'їзди, автостоянки та інші корисні дрібниці.

  2. Якість. Всупереч поширеним стереотипам, що «раніше було краще», більшість сучасних матеріалів надійніші та безпечніші за застарілі аналоги. Новобудови – це нові комунікації та ліфти, нова проводка, сходи та пожежні виходи. Це новий ремонт, якісна ізоляція,  продумана вентиляція. Можна не хвилюватися щодо короткого замикання або прориву труб, не доведеться застрягати в ліфті або турбуватися про відсутність світла на сходах. Навіть планування під'їздів зазвичай куди комфортніше та приємніше.

  3. Економія. Важливий плюс новобудов – це енергоефективність, яка безпосередньо залежить від якості комунікацій та будівельних матеріалів. Також враховуються лічильники і різні пристосування для скорочення витрат електрики і води. Домогтися максимальної енергоефективності в старих будинках практично неможливо. А від цього залежить не тільки комфорт життя, а й комунальні платежі. Нарешті, новобудови зазвичай оснащені автономними котельнями, бойлерами та іншими приємними перевагами сучасного життя. Не доведеться самостійно займатися утепленням.

  4. Чиста історія. У нових квартир немає нескінченного шлейфу власників і орендарів. А відлуння старих господарів іноді так чи інакше проявляються в найнесподіваніших місцях. У новій квартирі можна повністю створювати свій затишок, а крім того – точно знати, де що знаходиться, що робилося, а що ні, які проходили ремонтні роботи, чи є відмінності від оригінальних креслень.

  5. Сучасність. Це проявляється не тільки в матеріалах, а й в плануванні. Нові квартири найчастіше більш зручні, адаптовані під сучасний ритм життя і потреби великого міста. Є куди більший вибір планувань, ніж в старих будинках: від компактних студій до складних двоповерхових квартир.

Компанія Comfort Realty пропонує довгострокову оренду квартир у Львові за вигідними цінами. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний варіант по розташуванню, бюджету, кількості кімнат та площі. У базі – тільки перевірені орендодавці, так що ви нічим не ризикуєте. Крім того, наші фахівці повністю супроводжують договір, допоможуть з його укладенням і надають усі необхідні юридичні консультації.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок