Замовити дзвінок
Онлайн консультант

5 переваг оренди smart-квартири

Smart-квартири – новий популярний формат, який стрімко увійшов в моду, але поки залишається недостатньо вивченим. Фактично, це невеликі, але максимально функціональні квартири середньою площею 17-25 квадратів. Але іноді зустрічаються й просторі смарти, аж до 150 квадратів.

Суть smart-проектів в тому, щоб при мінімальних витратах отримати найефективніший і практичний результат. Головний фактор – це вільне планування. Усередині немає несучих стін, тому кожен власник такої квартири може облаштувати її під свої потреби. При будівництві майбутнім власникам зазвичай пропонується вибір з кількох типових планувань або можливість втілити індивідуальний проект.

У чому ж переваги смарт-квартир?

1. Економія

Перший і головний плюс – це економія квадратних метрів. А значить і економія коштів, адже чим менше площа – тим дешевше і покупка, і оренда. А енергоефективність сучасних будівель допоможе економити ще й на комунальних тарифах. В першу чергу – на опаленні. Навіть створити стильний і модний «журнальний» інтер'єр можна з мінімальними витратами.

2. Практичність

Крім того, що кожен метр смарт-квартири грає свою роль і використовується за призначенням, за нею набагато простіше доглядати. Немає глухих зон і пилозбірників, ніде накопичувати мотлох. На прибирання не доведеться витрачати багато часу. А для тих, хто віддає перевагу клінінговим компаніям, це обійдеться дешевше. Адже остаточний розрахунок так само залежить від кількості квадратних метрів.

3. Комунікації

Смарт-квартири – недавній тренд, тому з'являються вони в основному в новобудовах. І переважно до них додаються власні котельні, продумана інфраструктура, якісне зовнішнє утеплення та інші приємні бонуси. Нова електропроводка, ліфти і сантехніка – ще один важливий повсякденний плюс.

4. Зміна планування

Просто так перепланувати на свій розсуд класичну квартиру практично неможливо, особливо якщо це орендоване житло. А ось смарт-квартири можна зручно зонувати за допомогою легких і компактних мобільних перегородок, розташування меблів та інших інтер'єрних рішень. Таким чином можна адаптувати під себе орендовану квартиру, не турбуючись про витрати, дозвіл власників та інші дрібниці. Адже в разі переїзду досить пересунути все на місця.

5. Розумне споживання

Зараз, коли йде боротьба за розумне споживання всіх природних ресурсів, компактне і мінімалістичне житло без надлишків – це справжній порятунок для всіх небайдужих. Смарт-квартира споживає менше енергії, і навіть для її облаштування потрібно менше меблів.

Кому підійде смарт-квартира?

Головне – чітко визначити пріоритети. Звісно, маленька смарт-квартира не підійде великій родині або парі, яка планує дітей. Але це відмінний бюджетний варіант для студентів і вигідне вкладення для тих, хто більшу частину часу все одно проводить поза домом.

А підібрати ідеальну нерухомість у Львові допоможуть наші ріелтори. Компанія Comfort Realty зібрала базу перевірених орендодавців і забезпечує вигідні умови та дотримання інтересів обох сторін. Також ми пропонуємо юридичний супровід угоди аж до остаточного підписання договору і заселення.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок