Замовити дзвінок
Онлайн консультант

5 причин, щоб найняти агента з нерухомості

Робота з нерухомістю – завжди складний і відповідальний процес. Потрібно орієнтуватися в тенденціях ринку, знати актуальні правові норми, вміти складати договір та чітко розуміти, на що звернути увагу. Крім того, доведеться витрачати час на пошуки і фільтрацію варіантів, заздалегідь вивчати схеми шахраїв, щоб не попастися, спілкуватися із забудовниками і власниками квартир. Все це складно та довго.

Навіть не замислюючись, легко виділити мінімум 5 причин, щоб найняти агента з нерухомості.

1. Професійна освіта і досвід

Ринок нерухомості – специфічна ніша. З одного боку, з ним стикається кожен. З іншого – надто рідко, щоб бездоганно в ньому орієнтуватися. Агенти ж спеціалізуються саме в цій сфері та постійно удосконалюються на практиці. Досить знайти фахівця з хорошими відгуками та рекомендаціями. Навіщо експериментувати самостійно і ризикувати своїми ж грошима, якщо можна звернутися до професіоналів та отримати стовідсотковий результат. Це стосується будь-якої специфічної ніші, від будівництва і ремонту до купівлі та оренди вже готового житла.

2. Розподіл обов'язків

Агент бере на себе всі організаційні турботи. Він спілкується з продавцями чи покупцями, фільтрує повідомлення і телефонні дзвінки, майстерно відрізняє аферистів від тих, хто налаштований серйозно. На один моніторинг або розміщення оголошень йдуть години. Але ж можна витратити їх на власну роботу, сім'ю або відпочинок.

3. Інформування

Агенти з нерухомості знають всі нюанси. Це не тільки діючі юридичні стандарти, а й більш прості побутові речі: особливості різних районів і будинків, репутацію забудовників, ціни в різних частинах міста. Ріелтори допоможуть підшукати житло, враховуючи необхідну інфраструктуру, вони орієнтуються в транспортній розв'язці та інших нюансах. Адже кожна подібна дрібниця впливає на комфорт проживання в новому будинку.

Крім того, ріелтори орієнтуються в цінах. Всупереч помилковій думці, вони їх не встановлюють. Але можуть реально оцінити об'єкт і порадити, як вигідніше купити або продати квартиру. Адже у агента завжди є свій безпосередній інтерес в хорошій угоді. Це його власний дохід і, що найцінніше на ринку, його репутація.

4. Ведення переговорів

Ріелтори проводять переговори з покупцями і продавцями. Агент, що постійно працює з людьми – завжди трохи психолог. Він зможе налагодити контакт з усіма, але при цьому ретельно збереже будь-яку конфіденційну інформацію. Ділова етика в таких сферах завжди відточена до досконалості. А успішні переговори – це половина гарної угоди.

5. Подальша співпраця

Угода не завжди закінчується після підписання договору. Іноді з'являються додаткові питання і проблеми. У більшості випадків будь-яку ситуацію може вирішити один дзвінок ріелтору. Нарешті, ніколи не варто виключати, що послуги фахівця знадобляться в майбутньому. І тоді вже добре знайомий і перевірений агент – кращий варіант.

У свою чергу, компанія Comfort Realty пропонує послуги ріелторів і повний юридичний супровід угоди. Ми займаємося усіма організаційними питаннями, допоможемо з підготовкою та укладенням договору, відповімо на всі питання і оперативно вирішимо суперечливі ситуації.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок