Замовити дзвінок
Онлайн консультант

Оренда будинку за містом. 5 переваг

Переїзд за місто – серйозний крок, який вимагає зваженого підходу. Але якщо з покупкою нерухомості все не так прозоро, то з орендою – набагато простіше. Це відмінний шанс спробувати і самостійно оцінити нове життя в нових умовах.

Ось п'ять головних переваг життя за містом:

1. Економія

Оренда будинку в передмісті часто обходиться дешевше квартири. При цьому можна знайти ідеальний варіант по комунікаціям та розташуванню, а ось кількість квадратів буде помітно більшою. Це особливо актуально зараз, коли ціни на житло стрімко ростуть. За одну і ту ж суму іноді можна зняти невелику квартиру в центрі або просторий котедж недалеко від міської межі.

2. Екологія

Навіть в найзеленішому місті нікуди не дітися від великої кількості машин, транспорту і підприємств. Чисте повітря – один з головних чинників, який спонукає людей до переїзду. Особливо це актуально для алергіків і тих, хто страждає від проблем з диханням. Вже через кілька тижнів життя в будинку можна помітити значні зміни в самопочутті: легше дихається, краще спиться, простіше прокидатися вранці, а дні проходять бадьоріше.

Але є і менш очевидні аспекти. Наприклад, це вода, включаючи водойми і домашнє водопостачання. Більшість будинків зараз обладнані власними комунікаціями і свердловинами. У дім завжди надходить чиста вода. Більш того, на хвилі еко-трендів в приватному будинку набагато простіше притримуватися концепції розумного споживання, сортувати сміття, тощо.

3. Своя ділянка

Площа будинку практично завжди більша за площу квартири, але на цьому переваги не закінчуються. До будинку додається власна ділянка. А на ній, в залежності від площі і умов, можна облаштувати ще масу приємних речей: альтанку, місце для шашликів, дитячий майданчик, басейн, сад, город, розсаду. Можна завести тварин. Великий собаці буде де розігнатися. А хтось й взагалі розпочинає повноцінне господарство з курчатами, кроликами та худобою.

Хіба що цей момент потрібно продумати заздалегідь, щоб відразу визначитися, де орендувати будинок: в котеджному селищі, яке майже не відрізняється від маленького містечка, або в селі для садово-городніх робіт.

4. Паркування

Проблема паркування свого автомобіля відома всім автовласникам. Особливо це актуально у Львові з його вузькими вуличками, старою забудовою, але бурхливо киплячим життям. У передмісті це питання навіть не виникає, адже на ділянці можна облаштувати надійне місце для паркування або повноцінний гараж. При цьому за нього не доведеться платити і не потрібно буде турбуватися про безпеку автомобіля.

5. Тиша і спокій

За містом немає звичного шуму вулиць, доріг та автомобілів. Немає нічних закладів, а під вікнами не гуляють компанії. Спершу після переїзду дивовижна тиша – один з перших аспектів, який відзначають мешканці. Відсутність сусідів через стіну або над головою – теж приємний плюс. Наприклад, можна сміливо слухати вночі музику або дивитися фільми, щоб нікому не заважати. У свою чергу, ніхто не буде заважати вам.

Компанія Comfort Realty пропонує свою допомогу в пошуку та оренді будинків у Львові за вигідними цінами. У нас – перевірена база надійних орендодавців. А досвідчені ріелтори і юристи супроводжують угоду аж до остаточного підписання договору.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок