Замовити дзвінок
Онлайн консультант

Проживання з тваринами дозволено. Новий тренд

Власники котів, собак та інших домашніх улюбленців точно знають, як непросто буває знайти квартиру. Дуже багато орендодавців просто бояться таких мешканців. Бояться за ремонт, меблі, спокій сусідів, переживають через запахи та шум.

Звичайно, власник житла завжди в праві диктувати свої вимоги. Але поступово тенденція дружнього ставлення до тварин бере своє. З'являються заклади і магазини, куди можна сміливо піти з улюбленцем. І орендодавцям доводиться підлаштовуватися під існуючий тренд.

Але чи так страшні домашні тварини? Щоб відповісти на це питання, варто вивчити кілька основних міфів.

  • Орендарі з тваринами обов'язково щось зіпсують або поламають

Хоча тварина завжди залишається твариною, виховані улюбленці не шкодять майну. Деякі мешканці взагалі приїжджають зі своїми предметами обстановки і побуту. В такому випадку спокійно і власникам квартири, і орендарям.

Адже практично у всіх в ті чи інші періоди життя були свої домашні улюбленці. І серйозні проблеми – це швидше виняток, ніж статистика. А з сумлінними орендарями можна заздалегідь обумовити порядок компенсації можливої шкоди.

  • Домашні тварини завжди заважають сусідам

Звичайно, тварини можуть шуміти. Але точно таким же гучним, і куди більш небезпечним може виявитися і недобросовісний орендар. Вважати, що проблеми можуть виникнути тільки від домашніх тварин, зовсім недалекоглядно. До того ж, коти і собаки точно є ще у когось із сусідів. Якщо вони уживаються, то що завадить орендареві?

  • Дрібні породи безпечніші за великі

Деякі власники квартир погоджуються пускати мешканців тільки з певними видами тварин. Якщо від гризунів в клітці або рибок в акваріумі проблем дійсно менше, то з породами кішок і собак ця схема дає збій. Думка про те, що чим дрібніша тварина – тим менше шкоди вона завдасть, в корені невірна. У цьому легко переконатися самостійно, якщо хоча б недовго поспостерігати за дрібними і гіперактивними цуценятами. У будь-якому випадку, все залежить тільки від адекватності господарів і того, як вони доглядають і виховують своїх улюбленців.

Неочевидні переваги

Крім того, що домашні улюбленці – це не так страшно, є кілька неочевидних переваг для орендодавців.

  • По-перше, орендарі з тваринами часто набагато уважніше і обережніше ставляться до чужого майна. Саме за рахунок того, що точно знають його цінність і намагаються уникнути проблем.

  • По-друге, всі нюанси, можливі ризики, збитки, заставу та інші формальності можна спочатку прописати в договорі. Це убезпечить відразу обидві сторони.

  • По-третє, тренди і мода завжди беруть своє. А значить, власник квартири, двері якої спочатку відкриті для мешканців з тваринами, вже знаходиться в більш вигідному становищі. Збільшення попиту дозволяє реалізувати пропозицію максимально вигідно. А хороша репутація – завжди найкраща інвестиція в майбутнє, і ринок нерухомості – не виняток.

Компанія Comfort Realty допоможе підібрати підходящу квартиру для довгострокової і для подобової оренди. У нас – велика база перевірених орендодавців по всьому Львову. Так що серед них напевно знайдеться відповідний варіант. Ріелтори допоможуть з пошуком, а юристи – з організацією, підписанням договору і рішенням будь-яких проблем, що виникають.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок