Замовити дзвінок
Онлайн консультант

Види нерухомості: таунхаус, смарт-квартира, пентхаус та інші

Поступово епоха однотипних стандартизованих квартир по одному плану йде в минуле. З'являється все більше незвичайних варіантів житла, про яке ще років десять тому ніхто і не чув. Досі деякі нові модні поняття викликають питання.

Спробуємо розібратися в видах сучасної нерухомості.

Гостьова

Гостьовими називають невеликі компактні квартири, оснащені передпокоєм, санвузлом і маленькою кухнею. Від типових однокімнатних їх відрізняє менша площа. В середньому, 11-18 квадратів. Іноді кімната суміщена з кухнею або вітальнею, а іноді зустрічаються навіть гостьові зі своїм балконом. Це бюджетний варіант нерухомості.

Квартира-студія

Студії відрізняються від однокімнатних квартир мінімальною кількістю внутрішніх стін і перегородок. Спальня, вітальня та кухонна зони поєднані в одному приміщенні. Для поділу переважно використовується продумане планування та інтер'єрні дизайнерські рішення. При цьому площа студій може бути майже будь-якою: від 20 до 70 квадратів. Є і двокімнатні студії, в яких одна кімната повністю відокремлена, а друга – так само поєднана з кухнею, передпокоєм та вітальнею.

Смарт-квартира

Смарт-квартири – це сучасний тренд, особливо популярний в нових модних житлових кварталах. За своєю суттю це проміжний етап між гостьовою та квартирою-студією. Суть такої квартири в максимальній функціональності та використанні кожного квадрата простору. Вже при будівництві всередині не закладаються перегородки, крім окремої ванної кімнати. Ще одна поширена фішка – високі стелі. Це дозволяє обладнати два рівня.

Апартаменти

До апартаментів відносяться досить великі одно- або двокімнатні приміщення, які найчастіше обладнані в готелях або адміністративних будівлях. Традиційно від квартир їх відрізняє юридичний статус і наявність сервісної служби. Технічно, більшість апартаментів можна використовувати і для життя, і як офіс. За ціною вони дешевші, а от комунальні платежі у приміщень, неоформлених як житлові, вищі.

Лофт

Традиційний лофт – це переобладнані промислові будівлі. З'явилися вони в США, де за часів Великої депресії для життя облаштовували покинуті фабрики. Особливо цей формат полюбили художники і просто творчі люди, адже можливості для експериментів дійсно були безмежні. В Україні практика лофтів в класичному розумінні не дуже поширена. Але тим не менше таке явище існує.

Пентхаус

Пентхаус – це повноцінний приватний будинок, але на даху багатоповерхового будинку. Це дво- або трирівневе житло з високими стелями. До нього додається мальовничий панорамний вид. Більшість пентхаусів відноситься до елітного житла.

Таунхаус

Таунхаус – це міський будинок на кілька поверхів, але його стіни безпосередньо примикають до сусіднього будинку. Від квартири їх відрізняє планування, наявність невеликої прилеглої території та власний вхід. За облаштуванням таунхаус майже не відрізняється від власного котеджу. Але за рахунок сусідства обійдеться дешевше.

А щоб підібрати для себе ідеальне житло в оренду, звертайтеся до нас. Компанія Comfort Realty спеціалізується на довготривалій оренді квартир у Львові і не тільки. Ми пропонуємо широку базу надійних орендодавців, вигідні ціни і повний юридичний супровід угоди.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок