Замовити дзвінок
Онлайн консультант

Вартість оренди квартири у Львові

Вартість оренди квартири залежить від ряду факторів: регіону, будинку, кількості кімнат, планування, якості ремонту, інфраструктури та інших нюансів. Значною мірою це залежить і від міста.

Львів, наприклад, знаходиться на третьому місці за вартістю оренди. Разом з ним лідирують Київ і Одеса. Трохи відстають Харків, Дніпро та Полтава. Дешевші ціни на оренду квартири – у Чернігові, Чернівцях, Кропивницькому та Миколаєві.

У Львові найдорожче обійдеться житло в багатоквартирних будинках старого фонду, всупереч всім суперечкам про переваги новобудов перед вторинним ринком. При цьому, протягом 2018 року ціна коливається незначно. А ось з 2016 до 2017 вона зросла в середньому на 15-20%.

Найбільш затребувані – одно- і двокімнатні квартири. Набагато меншим попитом користуються трьох-, чотирьох- і п'ятикімнатні. Це пов'язано в тому числі з високими тарифами за комунальні послуги. Багатокімнатне житло найчастіше знімають відразу кілька орендарів.

На початку 2017 року найвищий попит був на ціновий діапазон 4000-6000 грн. Звісно, орендарі віддають перевагу житлу в центрі та найближчих районах. Особливо затребувані Галицький, Франківський і Личаківський.

По районах поточна статистика така:

  • Найдешевше житло в Залізничному і Сихівському районах. Тут спостерігається тенденція до зниження ціни.

  • Найдорожче – в Франківському, Шевченківському і Галицькому. Тут поступово вартість зростає.

Орендодавці, в свою чергу, віддають перевагу мешканцям зі стабільним доходом і без домашніх улюбленців. Складнощі виникають і у сімей з дітьми дошкільного віку.

Вторинний ринок

Квартири старого житлового фонду у Львові користуються попитом з трьох основних причин:

  • По-перше, найчастіше вони все ж дешевші, ніж новобудови.

  • По-друге, центральні райони якраз заповнені саме такими будинками.

  • По-третє, це ідеальний варіант для тих, хто хоче жити не просто в старому, а саме в історичному будинку.

Вимоги до такого житла стандартні. Якщо вподобання щодо меблювання і планування відрізняються, то кілька нюансів об'єднують майже всіх орендарів. Це пральна машина, холодильник і плита, наявність Інтернету.

На початку 2017 року ціни на однокімнатні квартири в старому фонді варіювалися від 4000 до 6000 грн, в залежності від віддаленості від центру. У 2018 – від 5000 до 7000 грн.

Така ж динаміка простежується і в сегменті двокімнатних квартир. Рік тому мінімальна ціна житла на околиці міста становила 5000 грн. Зараз середній цінник починається від 6000 і вище. Ціни на трикімнатне житло в 2017 починалися з 8000, а в 2018 – з 9000 грн.

Новобудови

Зараз попит на новобудови поступово збільшується. Це пов'язано з сучасними трендами і тягою до мінімалізму, функціонального планування і дизайнерського оформлення. Багатьох орендарів цікавить житло з субсидією, щоб заощадити на комунальних тарифах.

Вимоги до новобудов відрізняються. На перший план виходить якісний ремонт, автономне опалення та гаряче водопостачання, повна комплектація технікою і меблями. Мешканців також цікавить інфраструктура районів і транспортна розв'язка.

Середні ціни на новобудови трохи вищі, ніж на вторинне житло. Для однокімнатних квартир мінімальна вартість на околиці міста з 2017 до 2018 року зросла з 6000 до 7000 грн, для двокімнатних – з 8000 до 9000, а для трикімнатних залишилася на рівні близько 10000 грн. Максимальна межа майже відсутня, так як безпосередньо залежить від внутрішнього оформлення та облаштування квартири, адже нові будинки куди більш різноманітні в плануванні.

Допомогу в подобовій або довгостроковій оренді квартир у Львові пропонує компанія Comfort Realty. Наші ріелтори підберуть найкращий варіант під ваші вимоги і побажання. Також ми пропонуємо юридичний супровід угоди і всю необхідну допомогу аж до в'їзду у квартиру.

Знайти доступне житло?

Агентство нерухомості 'Comfort Realty' завжди допоможе Вам у пошуку надійного житла. З нами комфортно!

Замовити дзвінок Замовити дзвінок